Pracovněprávní nároky: Lístek na peníze po skončení pracovního poměru

Nemocenská

Dobrý den, syn má pracovní smlouvu na dobu určitou do 31.12.2016. Od 15.9.2016 je v pracovní neschopnosti, pracovní poměr mu skončí 31.12.2016. Komu má po skončení pracovního poměru zasílat "lístek na peníze"? Stále zaměstnavateli, nebo přímo na správu sociálního zabezpečení a v tom případě ve městě kde sídlí zaměstnavatel a nebo v místě trvalého bydliště? Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

Tzv. lístek na peníze se až do skončení pracovní neschopnosti zasílá bývalému zaměstnavateli.