Pracovněprávní nároky: Lze kombinovat platové třídy?

Platové třídy

Dobrý den, Chci se zeptat, zda lze kombinovat platové tridy na jedne smlouve? Pokud zamestnanec uziva stroj 1/2 sve pracovni doby...plati se vyssi třída a v te druhe polovine bez stroje, muze se platit trida nizsi? Neni to tak, ze jakmile uziva stroj nalezi mu vyssi trida po celou dobu? Dekuji Leskovcova

Dobrý den,

vykonávaná práce by měla být zařazena do jedné ze skupin prací dle přílohy k nařízení vlády č. 567/2006 Sb., od čehož se odvíjí i zaručená mzda.

S pozdravem, Vašenároky.cz