Bydlení: Lživé informace v kupní smlouvě

Prodej nemovitosti

dobrý den,dcera žijící v zahraničí koupil chatu,já-matka jsem pověřena vyřizováním,makléř byl majitelem chaty-pronajímal ji 2 roky,v kupní smlouvě byly uvedeny lživé informace-konkrétně týkající se čerpadla-v chatě je myčka,pračka,sprcha,venkovní bazén,toto čerpadlo nefunguje,obrátili jsme se na makléře,vůbec nereaguje,je prosím nějaké řešení,předem děkuji za odpověd Holková

Vážená paní Holková,

V případě vad nemovitosti je třeba informovat prodejce o těchto vadách bez zbytečného odkladu a požadovat buď opravu, nebo slevu z kupní ceny v hodnotě oprav nemovitosti. Pokud bývalý majitel nereaguje, je třeba postupovat soudní cestou přes občanskoprávní žalobu. V případě, že budete mít o tento postup zájem, neváhejte se obrátit na naši společnost, která Váš případ zdarma posoudí.

S pozdravem, Vaše nároky.cz

Zpět do Bydlení