Reklamace/e-shopy: Mám nárok na vrácení peněz?

Odstoupení od smlouvy

dobrý den,dne 27.7. jsem koupil u M...... pískovou filtraci k bazénu,tato se po měsíci a půl zadřela,reklamaci přijali s tím že ji opraví,do reklam. listu jsem nechal zapsat, že požaduji vrácení peněz a servisák se mi vysmál že nemám nárok,myslím si že je to vada podstatná a nárok mám, poraďte jak postupovat dál a jestli mám nárok na vrácení peněz.děkuji k.

Dobrý den, nárok na vrácení peněz máte v případě, kdy se stejná vada opakuje 3 krát, u třetí reklamace můžete požadovat již vrácení peněz. Pokud se však vada vyskytne jednou a lze ji opravit nebo zboží vyměnit za jiné, nevzniká ihned nárok na vrácení peněz.