Pracovněprávní nároky: Marodné při okamžité výpovědi v Německu

Nemocenská

Dobry den dnes jsem zacala marodit, pracuji v nemecku pod nemeckou firmou. A sefova mi rekla ze mi dava okamzitou vypoved. Jsem ve zkusebni dobe. Mam narok na marodni? Pani rikala ze ne.pojistena jsem u aok od 25.4. 2017

Vážený pane

pokud pracujete v Německu pod německou firmou, je velmi pravděpodobné, že jste smlouvu sjednával podle německého práva. Je třeba se proto obrátit na advokátní poradnu v Německu, která má s jejich zákony zkušenosti.