Pojišťovny: Mohu současně použít pojistku proti vandalismu a srážky se zvířetem?

Ostatní Pojištění

Dobrý den, srazil jsem při cestě domů srnku. Vše se vyřizuje správně, ale při kontrole mi pán našel škrábanec, který nevznikl od srážky se zvířetem. Mám též pojistku proti vandalismu. Mohu tuto (vandalismus) pojistku použít současně s pojistkou proti středu se zvířetem ? děkuji, D.

Pěkný den,

pokud dojde k zjištění, že škrábanec nevznikl střetem se zvířetem, a toto je možné prokázat, pak není důvod k tomu, aby nemohlo být čerpáno plnění z jiné pojistky. Problém by mohl nastat jedině s prokazováním toho, jak k poškození došlo.

S pozdravem

Vaše Nároky.cz