Pojištění automobilu: Možnost uplatnění škody bez pojištění

Škoda na vozidle

Dobrý den. Tímto prosím o radu. Někdo mi naboural auto na parkovišti u Lídlu va Vrchlabí. Jelikož ten ,,někdo,, ujel, nelze to řešit ,,zákonným ručením,,. Kamery zde nejsou . Nikdo nic neviděl.... Mám fotografie, a jednoho svědka, se kterým jsem přijel k obchodu a se kterým jsem si také poškození všiml. Stalo se to již před 3. dny. Jak bych měl tuto škodu řešit? Havarijní pojištění nemám. Mnohokrát děkuji za radu a váš čas. Ivan Doležal

V takovémto případě bohužel není žádné možné cesty, jak škodu uplatnit na pojišťovnu. Škodu na voze budete muset nechat opravit na vlastní náklady. Je zde možnost zkusit na pojiš´tovně uplatnit likvidátora, ale v případě chybějícího havarijního pojištění je pravděpodobnost úspěchu velmi nízká.