Ostatní: Možnost vrácení štěněte při nákupu na kupní smlouvu

Ostatní

Dobrý den.Dcera na základě kupní smlouvy prodala štěně.Šteně je s od chovatele a ten s prodejem souhlasil.Prodej proběhl bez problémů.Ovšem nová majitelka si to rozmyslela a chce štěně vrátit,že na to má nárok.Je to pravda?Jak v tomto případě má dcera postupvat?Děkuji za odpověď

Dobrý den, pokud dcera nepodniká v této oblasti, nemá nová majitelka nárok na odstoupení od smlouvy bez závažného důvodu, tudíž dcera nemusí přistoupit na odstoupení od smlouvy, pokud není v kupní smlouvě ujednáno jinak.

S pozdravem

Vaše nároky.cz

Zpět do Ostatní