Pracovněprávní nároky: Možnost výběru dovolené namísto jejího proplacení

Dovolená

Podala jsem 27.3.2018 výpověď z pracovního poměru, s tím, že si ve výpovědní lhůtě vyberu dovolenou z roku 2017 a dovolenou za rok 2018.Nebyla mi podepsána, s tím, že mi dovolenou z roku 2017(14 dní) i 2018 proplatí. Nechci ji proplácet, chci ji vybrat.

Dobrý den,

Pokud v tom zaměstnavateli nebrání vážné provozní důvody, měl by Vám umožnit vyčerpání dovolené před skončením pracovního poměru.

S pozdravem, Vašenároky.cz