Ostatní: Můj zeť mi odmítá splácet dluh

Dluh

dobrý den, půjčovala jsem svému zeťovi již od roku 2012. Celkový dluh dosahuje částky 167.483 Kč. Mám od něho podepsaný dlužný úpis. Před 14 dny slíbil, že mi dluh bude splácet, ale nyní neodpovídá na SMs ani nebere telefon. Problém je, že před několika měsíci odešel od dcery a nemohu se s ním spojit. Bydliště má v našem rodinném domku. Nevím, jak postupovat. Je to dosud manžel mé dcery. Prosím o radu. Frýbová Milena

Dobrý den,

v případě, kdy se není možno s dlužníkem domluvit, bude nutné se se svým nárokem obrátit na soud. Případný vliv vymáhání tohoto dluhu na majetek Vaší dcery však nelze bez konkrétnějších informací posoudit.

S pozdravem,

Vaše nároky.cz

Zpět do Ostatní