Pojištění automobilu: Nabourané auto na parkovišti

Pojišťovna nevyplatila pojistné

Dobrý den,chtěl bych se zeptak jak postupovat v případě,že pojišťovna odmítá proplatit škodu z pov.ručení s odůvodněním,že škoda nemohla vzniknout popisovaný způsobem,poškození neodpovídá.Došlo k poškození zaparkovaného vozidla,kde viník zanechal své nacionále k dořešení.

Dobrý den,
pojišťovny někdy zaujímají odmítavé stanovisko bez relevantních důvodů. Ve Vašem případě uznal viník svou vinu, z daného popisu není zřejmý důvod, aby peníze nebyly pojišťovnou proplaceny. Pokud chcete, abychom Váš případ posoudili podrobně, neváhejte zadat případ na Vaše nároky.cz

ZADAT PŘÍPAD K POSOUZENÍ ZDARMA