Bydlení: Nadměrný hluk v pronajatém bytě

Pronajatý byt Nadměrný hluk

Dobrý den, nájemník v sousedním domě obtěžuje nadměrným nočním hlukem nájemníky našeho domu. V noci si pouští nahlas hudbu. Nájemníci v domě, odkud hluk pochází, si zřejmě nestěžují (odhaduji, že je nájemník trochu problematický) a majitel domu situaci řešit nechce. Městská policie nekoná, jelikož se údajně do vedlejšího domu nedostane a státní polici problém nezajímá. Jak je možné tuto situaci řešit? Děkuji za pomoc

Dobrý den,

domníváme se , že v tomto případě vše musíte řešit přímo s majitelem domu, ze kterého hluk pochází. Další možnost je obrátit se opakovaně na policii, která by situaci měla řešit.

S pozdravem,

Vaše nároky.cz

Zpět do Bydlení