Úrazy na chodníku: Náhrada za zlomený kotník na obecním pozemku

Úraz na chodníku

moje družka si zlomila kotník na chodníku před domem což je obecní pozemek, byla operována s následným léčením cca 10měsíců, na co má nárok a co má po vlastníkovi poemku vymáhat a dále jestli mám jako druh nárok na ošetřování. děkuji

Dobrý den,

zde je nutno vzít v potaz více faktorů. Např. při jaké činnosti se Vaší družce úraz stal, jaká je kvalita a stav komunikace, povětrnostní podmínky, zda bylo možné se danému nebezpečí vyhnout, aj. Dokonce i zmínka o špatné obuvy Vás může Vašeho nároku zbavit. Pokud máte zájem o detailnější odpověď, zadejte případ na naše webové stránky s podrobným vysvětlením a podklady.