Pracovněprávní nároky: Náhrada za ztrátu na výdělku

Náhrada mzdy

Dekuji za odpoved.Zamestnavatel me dosud nic nedal.Ta nahrada mzdy me nalezi i po skonceni prac.pomeru az do doby kdy me byla ukoncena prac.neschopnost t.j.30.10.?Jeste jeden dotaz.O tu nahradu za ztratu na vydelku si musim zadat sama,nebo jej zamestnavatel sam vyplati.Vubec nevim jak pokracovat.Reruchova.

Vážená paní Reruchová,

doporučuji zadat případ naší společnosti a doložit podklady k jeho vyřešení. Záležitostmi, které popisujete, se zabýváme a pomáháme klientům s jejich řešením. Po zadání případu dojde k prověření všech okolností právníkem a sdělíme Vám, zda se dají podniknout právní kroky, či nikoli.

S přáním příjemného dne