Reklamace/e-shopy: Náhradní vozidlo za auto v servise

Reklamace automobilu

Už po třetí jsem byla v servise se závadou , ktérou nelze presne popsat. Řekli mi , že ať se dostavim na určitý datum a ze to musí rožebrat a zkontrolovat . Ze to bude tak na dva dny . Mam 5 léto záruku a platim řadě liesing. Mam narok na nahradni vozidlo v te same kategorii?X0

Dobrý den,

bohužel Vaši situaci nemůžeme kvalifikovaně posoudit, nárok na náhradní vozidlo Vám v tomto mohl vzniknout pouze na základě smlouvy mezi Vámi a prodejcem, servisem nebo poskytovatelem leasingu, do které bychom museli nahlédnout.

S pozdravem, Vašenároky.cz