Bydlení: Nájemní smlouva na dobu určitou

Nájemní smlouva

Dobrý den, chtěl bych se zeptat...mám nájem na dobu učitou tj.k 31.6.2018. Majitel již smlouvu nehodlá prodloužit a slovně mě sdělil,že se mám do 3 dnů odstěhovat. Platí, zde nějaká výpovědní lhůta? Sdělil mě, že pokud se neodstěhuji,tak budu platit 1000/den. Děkuji. S pozdravem, Pecher

Dobrý den,

pokud máte nájem na dobu určitou, pak nájem končí dnem, kdy končí smlouva. Pokud tedy nájemní smlouva končí k 31.6. a majitel bytu Vám nájemní smlouvu neprodloužil, pak se bohužel musíte vystěhovat.

S pozdravem Vaše nároky.cz

Zpět do Bydlení