Reklamace/e-shopy: Nákp poškozeného zboží

Reklamace zboží

Dobry den, zakoupili jsme zbozi od spolecnosti Exiteria (Mt nabytek) ktery byl poskozeny a takto jsme.ho poslali zpet a odstoupili od kupni smlouvy. Meli nam.byt vraceny penize, ale spolecnost na sebe uvalila insolvenci, ke ktere jsme se prihlasili. Insolvence jim byla vsak zamitnuta (a jiz uplynulo 15 denni moznost na jejich odvolani). Chtela bych poradit co teď? Znamena to že nam ted musi penize vratit nebo jak mam postupovat dale? Je nejaka moznost,ze sve penize jeste uvidim. Predem.dekuji za odpoved.

Dobrý den,

pokud již protistrana není v insolvenci, je nutné se kupní ceny domáhat běžnou cestou, tedy protistranu vyzvat k plnění a pokud ta odmítne, podat žalobu na uhrazení dlužné částky.

S pozdravem, Vašenároky.cz