Ostatní: Nákup fotoaparátu na splátky

Odstoupení od smlouvy

Dobry den, Pred tydnem jsem si poridila fotoaparat na splatky . Bohuzel jsem nebyla radne informovana o druhu splaceni a o ten to druh splaceni nemam zajem. Tak se chci zeptat, ted kdyz chci odstoupit od smlouvy, jestli to mam jit vyridit do prodejny kde jsem fotoaparat kupovala a zaroven sjednala smlouvu o splaceni a nebo pisemne zaslat odstoupeni od smlouvy spolecnosti pres kterou je mi to na prodejne sjednali. Pokud budu muset poslat odstoupeni od smlouvy te spolecnosti od ktere to mam sjednane, jak se resi vraceni fotoaparatu a popripade penez, ktere jsem zaplatila ihned na prodejne. Predem Vam moc dekuji za pomoc

Vážená paní,

ve Vašem případě je nutné zkontrolovat smlouvu, kterou jste s prodejcem uzavřela. V případě, že jste podepsala souhlas s typem splátek, bude třeba postupovat podle smlouvy a úpravy skončení závazku v ní.

S pozdravem,

Vaše nároky

Zpět do Ostatní