Ostatní: Nákup stavebního materiálu bez DPH

Ostatní

Dobrý den,objednali jsme stavební materiál přes firmu,která nám dělala střechu.Bylo to bez DPH.platbu jsme uhradili,ale stále nemáme fakturu a ani záruční list na krytinu.Vymlouvají se,že když nám to nakoupili bez DPH,nemáme nárok ani fakturu vidět a nemáme nárok na záruku materiálu.

Dobrý den,

pokud jste se s firmou dohodli, že Vám stavební materiál dodá tzv. bez papírů, čili bez DPH, jedná se o Vaši dohodu se stavební firmou. Toto jednání není zcela v souladu se zákonem. Z tohoto důvodu nemáte nárok na zákonem stanovenou záruku, ani na fakturu.

S pozdravem

Vaše nároky.cz

Zpět do Ostatní