Pracovněprávní nároky: Nařízení několika dvanáctihodinových směn za sebou

Pracovní doba

dobrý den může mi zaměstnavatel nařídit čtyři dvanácihodinové směný od 18 hod do 6 hod za sebou ? s tím že první směna by začínala v neděli takže před ní bych měl volnou sobotu a končil bych večtvrtek ráno a měl volno do pondělí 6 hod. děkuji sršeň

Dobrý den,

takováto pracovní doba je v souladu se zákoníkem práce, tudíž má zaměstnavatel právo Vám práci takto rozvrhnout.