Ostatní: Nárok advokáta na odměnu

Ostatní

Dobrý den,chci se zeptat,zda po mne advkát může vymáhat náklady za své služby,když soudní spor jsme vyhráli a souní rozhodnutí uvádí,že náklady za soudní zastupování zaplatí strana žalovaná k rukám právního zástupce žalující strany.Když však právník po několika měsíců zjistil,že protistrana je insolventní žádá tyto náklady soudním řešením vymoci po mne.Je v právu? Děkuji Dobřanský.

Dobrý den,

advokát má ze zákona právo na odměnu a tato odměna se řídí advokátním tarifem. Obávám se, že ve Vašem případě Vám nezbude nic jiného, než tuto odměnu advokátovi uhradit.

S pozdravem

Vaše nároky.cz

Zpět do Ostatní