Pracovněprávní nároky: Nárok na bolestné při skončení na dohodu

Pracovní úraz

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, zda když se zaměstnanci stane pracovní úraz a po ukončení léčby daný zaměstnanec uzavře dohodu o skončení pracovního poměru, přičemž součástí dané dohody je , že zaměstnanec prohlašuje, že nemá vůči zaměstnavateli žádné další nároky, má ještě daný zaměstnanec právo požadovat náhradu škody na bolestném z výše uvedeného pracovního úrazu, či další nároky vyplývající z majetkové a nemajetkové újmy? Děkuji Vám za odpověď, Jiří Hradský

Dobrý den,

v této dohodě jste se vzdal jakýchkoliv nároků vůči zaměstnavateli, tudíž dále s největší pravděpodobností nemáte právo požadovat po zaměstnavateli jakékoliv plnění.

Nicméně pokud byste chtěl, abychom případ důkladně prozkoumali, můžete se jej pokusit zadat se všemi dokumenty na stránkách Vašenároky.cz, kde se Vám vynasnažíme pomoci.