Reklamace/e-shopy: Nárok na dodání chybějící části zakoupené věci

Reklamace ostatní

Dobrý den, objednala jsem si na internetu stolní gril a vyzvedla na pobočce 25.11.2016. Gril byl zamýšlen jako dárek k Vánocům, tudíž byl rozbalen až 24.12. Po rozbalení se zjistilo, že chybí jedna část grilu. Informovala jsem prodejce, ale ten mě odbyl s tím, že jsem si zboží měla překontrolovat při převzetí. Gril je funkční i bez té jedné části (je to odkapávací miska na tuk), ale mrzí mě to vzhledem k tomu, že jsem to dávala jako dárek. Mám nárok na nějakou náhradu? Děkuji.

Dobrý den,

máte právo na dodání chybějící věci, popřípadě na přiměřenou slevu z kupní ceny.