Ostatní: Nárok na doplatek za prodej domu

Prodej nemovitosti

Dohodla jsem se se svoji švagrovou že po prodej domu který byl v jejím vlastnictví a já jsem tam bydlela už před tím než ho koupila,že mi vyplatí při prodeji 400 000kc,zaplatila mi 200 000kc s tím,že druhou část dostanu v lednu,ale zemřela a já nevím jestli mohu nárokovat doplatek? Děkuji

Dobrý den,

doplatek můžete nárokovat po dědici Vaší švagrové. Pokud ten ovšem s jeho vyplacením nebude souhlasit, bude nutné Váš nárok na tento doplatek prokázat. Prokázat jej můžete například smlouvou, ze která by Váš nárok vyplýval, případně jinými prostředky, jako jsou svědecké výpovědi atp.

S pozdravem

Vaše nároky.cz

Zpět do Ostatní