Letecká doprava: Nárok na kompenzaci za zkrácený zájezd

Dovolená

Dobrý den. Náš odlet na Madeiru byl zrušen a odložen o jeden den z důvodu poruchy letadla. Od letecké společnosti a CK máme slíbenou kompenzaci 400 EUR za zrušení původního letu. Mám otázku, zda máme ještě nárok na odškodnění za zkrácení zájezdu o jeden den a absenci zaplacené jednodenní prohlídky Lisabonu. Děkuji za odpověď. Novotná

Dobrý den,

za zkrácení zájezdu o jeden den nárok nemáte, nicméně již zaplacená jednodenní prohlídka, kterou jste kvůli zmeškání letu nestihla, by se nárokovat dala.

S pozdravem Vaše nároky.cz