Pracovněprávní nároky: Nárok na nemocenskou po ukončení pracovního poměru

Nemocenská Ukončení pracovního poměru

Dobry den na nemocenske jsem byla od 1.2.2018 do 31.5.2018 jelikoz jsem podala 1.2 vypoved a bezela.mi vypovesni lhuta do 30.4.2018 ale na nemocenske jsem byla az do 31.5 mam tedy jeste narok na penize z nemocenske? Dekuji za odpoved

Vážená paní

Nárok na dávky z nemocenského pojištění Vám náležejí po celou dobu nemoci, pokud tato vznikla v době zaměstnání. Ukončení zaměstnání v tomto případě nehraje roli.