Pracovněprávní nároky: Nárok na odškodné při trvalých následcích úrazu

Pracovní úraz

Dobry den team vasenaroky.cz, pred cca. 2 roky jsem mel v praci uraz kotniku. Byl jsem mesic doma. Firma me usli zisk zaplatila i boletne, ale noha me porad boli a cim dal vic, neustale i kdyz jsem vklidu. Nejsem schopny se poradne odrazit. Mam narok na nejake odskodneni za trvale nasledky? Jak bych mel postupovat? Nyni jsem dlouhodobe na vysilaci smlouve v Nemecku a moc v CZ nejsem, tak abych si to mohl promyslet, jak postupovat. Navic me k tomu muj vedouci po prichodu rekl, ze jsem simulant. Predem dekuji za odpoved. Vit Kamenicky

Dobrý den,

ve Vašem případě by bylo vhodné znovu navštívit lékaře, který Vám vypracuje posudek ohledně trvalých následků. Pokud se trvalé následky prokáží, můžete se nároku domáhat u zaměstnavatele. Pokud byste měli problém s domáháním nároků, neváhejte si případ zadat do webového formuláře společnosti Vaše nároky.cz