Úrazy na chodníku: Nárok na odškodnění při trvalých následcích

Úraz na chodníku

Dobrý den,16.1.2017 jsem upadla na neudržovaném chodníku v 5 hod ráno cestou do práce.Bohužel svědky ani foto nemám.Po příchodu do práce jsem hned šla k lékaři ten uvedl zlomeninu pravé ruky v zápěstí+ trvalé následky.Jsem zdravotní sestra,úrazové pojištění nemám.Jsem na PN.Je možné odškodněni? Děkuji.Mária.

Dobrý den,

na odškodnění nárok máte. Bohužel prokazování úrazu na daném chodníku je bez svědků poněkud komplikované. Pokud budete mít další nejasnosti či problém s vymáháním odškodného, zadejte si případ do webového formuláře naší společnosti.

S podzravem