Zdraví: Nárok na odškodnění při úrazu

Odškodnění za úraz

Dobrý den, při odchodu s čerpací stanice jsem šlápl na víko kanálu a do půl těla jsem tam spadl. Rozthli se mi kalhoty potrzene stehno a bolest ruku. Ihned jsem jel do nemocnice stehno mi ošetřili zalepili ale ruka je zlomená v zápěstí a byla mi daná dlaha. Ještě se uvidí podle dalších vyšetření jestli nebude potřeba operace ruky. V nemocnici mi hned vystavili neschopenku. Z nemocnice jsem ihned jel na policii úraz nahlásit.Můj dotaz zní na co všechno mám nárok za odškodnění?Jsem zaměstnán jako dělník mám doma ženu na rodičovské dovolené a roční dítě. Ještě podotýkám že ten kanál neměli nijak zabezpečený a denně tudy projde hodně lidí. Předem děkuji za odpověď Bandík

Dobrý den,

Ve Vašem případě máte nárok na vynaložení léčebných výloh, na bolestné, popřípadě nárok na ztrátu na výdělku. Pokud byste měl s vymáháním nároku problém, zadejte si bezplatně případ do webového formuláře společnosti Vaše nároky.cz

S podzravem

Vaše nároky.cz

Zpět do Zdraví