Pojišťovny: Nárok na odškodnění za dopravní nehodu

Dopravní nehody

Dobrý den, v sobotu jsem měla dopravní nehodu. Srazila mě paní autem na skútru. Viníkem dopravní nehody by měla být určitě ona, ale zatím se vše vyšetřuje. Chtěla jsem se zeptat. Na neschopenku jsem zatím nešla, protože se živím jako manikérka-nehtařka a nechci ztratit své zákazníky. Pokud však bude viníkem prokázána ona, nemužu tím pádem přijít o nárok na odškodnění, když nebudu mít neschopenku? Děkuji za odpověď.

Vážená paní,

v případě majetkové i nemajetkové újmy není podstatné, zda jste v pracovní neschopnosti. Rozhodující v tomto ohledu je šetření policie a lék. zprávy.

S pozdravem, Vaše nároky