Ostatní: Nárok na odstoupení od smlouvy kvůli vadám

Koupě automobilu

obry den. Koupil jsem si peugeota 106 za 25 000 a nasledne ho pi trech mesicich dne 3.8.2016 prodal dalsimu.  Pred prodejem vozu jsme s nynejsim majitelem byli u servisniho mechanika aby auto prohledl ten upozornil na zrejme seklou napravu a praskly zavazadlovy prostor. Nicmene pán auto chtel a odkoupil ho odemne za 14 000. Nyni mi hrozi exekuci atd atd. Ze jsou shnile a posunute nosniky a ze auto nelze opravit. Dnes je 4.1.2017. Mohu se nejak bránit?  Je jeho narok na odstoupeni od smlouvy opravneny? Dekuji za odpověď

Dobrý den,

pokud kupující s vadami při koupi souhlasil, pak jeho nárok oprávněný není. Pokud se ovšem jedná o vady skryté a podstatné, pak ano.

S pozdravem

Vaše nároky.cz

Zpět do Ostatní