Pracovněprávní nároky: Nárok na odstupné při podepsání dohody

Nárok na odstupné

D.den podepsali jsme oboustranně dohodu o ukončení Hpp,jako důvod je zde uvedeno ukončení živnosti zaměstnavatele,je prosím nárok na odstupné?děkuji

Dobrý den,

v takovém případě byste měl mít nárok na odstupné ve výši jednoho až tří měsíčních platů, záleží na tom, jak dlouho jste ve firmě pracoval. → Nárok na odstupné

Pokud by Vám zaměstnavatel odmítl odstupné vyplatit, můžete se na nás obrátit. Stačí zadat případ online.

S pozdravem Vaše nároky.cz