Pojišťovny: Nárok na pojistné plnění

Pojišťovna nevyplatila pojistné

Dobrý den, hradím si nemocenské a úrazové pojištění u Kooperativy.Momentálně jsem vedena na ÚP ,ale doma se mi stál úraz kde jsem upadla na kládu zády a zlomila si obratlové výběžky. Jde o to,že mi pojišťovací agentka sdělila,že pokud jsem na ÚP nemám nárok na vyplacení pojištění neschopnosti.Platím jsi pojistku přeci právě proto.Kdybych byla zaměstnaná,tak mi taky přeci jde nemocenská od státu a k tomu právě tato nemocenská,kterou jsi platím nad rámec.Děkuji za odpověď

Dobrý den,

bohužel nelze odpovědět, jelikož tyto informace lze naleznout v pojistných podmínkách, některé pojišťovny tuto situaci totiž opravdu mají ve výlukách.

Můžete se ale obrátit na naši společnost a zadat případ k posouzení zdarma, kdy bude vyjádření pojišťovny přezkoumáno právníkem.