Pracovněprávní nároky: Nárok na podporu od ÚP

Podpora v nezaměstnanosti

Dobrý den,chci se zeptat od 1.4 2017 jsem vedená na úřadu práce,ale naskytla se mi příležitost práce,tak jsem se odhlásila k 31.5.2017..V tom zaměstnání jsem byla týden,nevyhovovalo mi to,tak jsem dala výpověd ve zkušební době a ted se znova hlásím na úřad..Jak to bude s podporou,mám na něco nárok když jsem neodpracovala ani měsíc? Děkuji za odezvu.D

Dobrý den,

rozhodným obdobím pro posuzování nároku na podporu v nezaměstnanosti jsou poslední 2 roky před zařazením do evidence uchazečů o zaměstnání, takže se vám započítá i práce za období 2 roky nazpět od vaší druhé žádosti.