Ostatní: Nárok na podporu při výpovědi dohodou

Podpora v nezaměstnanosti

Dobrý den, mám, zaměstnání v nepřetržitém,provozu.Jelikoz , nyní pečuji o nemocného manžela, chtěla bych, dát, výpověď, dohodou.Mam nárok na podporu?Děkuji.

Dobrý den,

nárok na podporu v nezaměstnanosti má občan s bydlištěm na území ČR, který v posledních dvou letech před zařazením do evidence uchazečů o zaměstnání získal alespoň 12 měsíců důchodového pojištění. Pokud jste tedy za poslední dva roky odpracovala minimálně 12 měsíců, máte nárok na podporu v nezaměstnanosti.

S pozdravem

Vaše nároky.cz

Zpět do Ostatní