Pracovněprávní nároky: Nárok na podporu u zdravotních problémů

Pracovní úraz

Dobrý den,na jakou výši podpory mám nárok, pokud jsem se zaměstnavatelem ukončila pracovní poměr dohodou ze zdravotních důvodů?Musí to být na doporučení lékaře, abych mohla čerpat plnou podporu?Jsem po prac.úrazu a musela bych na jinou práci, u které mám taky potíže,ale lékař konkrétně neurčil co mohu a co ne.Děkuji...

Dobrý den,

nárok na podporu v plné výši máte, pokud byl pracovní poměr ukončen ze zdravotních důvodů, které podle lékařského posudku brání vykonávat zaměstnání. Tedy je potřeba mít lékařský posudek, dle kterého nejste schopna vykonávat ukončené zaměstnání.

S pozdravem, Vašenároky.cz