Pojišťovny: Nárok na poskytnutí náhradního vozidla po totální škodě

Dopravní nehody

Jsem poškozený z dopravní nehody, nedání přednosti pojišťovna AXA mi sdělila, že věc vyřizuje jako totálku, a že od této doby nemám nárok na náhradní vozidlo, vozidlo nutně potřebuji k lékaři a nákupy, jsem starobní důchodce, bez peněz?

Dobrý den,

zde by záleželo na posouzení konrétní situace, avšak domníváme se, že v případě totální škody bohužel nárok na zapůjčení náhradního vozidla není. Pro posouzení Vašeho případu si jej neváhejte zadat zde → https://www.vasenaroky.cz/zadat-pripad

S pozdravem,