Pracovněprávní nároky: Nárok na proplacení pracovní doby ve svátek

Státní svátek

Dobrý den , u nás ve firmě se pracuje od pondělí do neděle od 9:00 do 21:00 ve státem uznaný svátek má obchodní centrum zavřeno takže i náš obchod má zavřeno.V práci máme nepravidelnou pracovní dobu,buď 10h ,8h,9h nebo krátký dlouhý týden nejsme tam každý den.Máme ve svátek nárok na proplacení 8hodin nebo si musíme hodiny nadpracovat ve svém volnu? Děkuji za odpověď Gigelová

Dobrý den, pokud máte ve státem uznaný svátek zavřeno, nemáte nárok na proplacení 8 hodin.