Pracovněprávní nároky: Nárok na propustku z práce při odpolední směně

Lékař

Prosim mam narok na propustku pri odpoledni smene ktera je od 15-23h a jdu k lekari mimi pracoviste od 14h pr. Bydlim Kladno lekar Vrchlabi dekuji

Dobrý den,

pokud k lékaři můžete pouze tehdy, tak je to možné, pokud se nešlo objednat na dobu mimo pracovní dobu. Nárok na náhradu mzdy ale máte jen na takovou dobu, jak by to trvalo do nejbližšího lékařského pracoviště tohoto zaměření.