Reklamace/e-shopy: Nárok na reklamaci bez uvedení záruky

Reklamace automobilu

Kopila jsem si Škodu fabii,dne 21.1.2017 byla podepsana kupni smlouva,ve ktere neni uvedena zaruka. A od koupe auta jsem jiz nechala opravovat startovaci svicku,elektricke okenko u spolujezdce a dnes se mi rozsvitila kontrolka motoru a zatim nevim,co bude dal.Mam narok reklamace nebo domahani se svych prav na reklamaci a kompenzaci??Dekuji

Vážená

Ačkoliv není záruka smluvně domluvena, ze zákona vám samozřejmě vzniká nárok na slevu z kupní ceny vozu, popř. proplacení opravy. V případě ojetého vozu je ovšem otázka, v jakém stavu byl vůz zakoupen, jaký stav byl zapsán ve smlouvě apod., neboť se může jednat o opotřebení materiálu.

S pozdravem, Vaše nároky