Pracovněprávní nároky: Nárok na stravenky, když nechodím do práce

Nárok na stravenky

Dobrý den, dne 31.1.2017 jsem podepsala výpověď dohodou k 28.2.2018 kvůli překážce ze strany zaměstnavatele. Můj dotaz zní, zda-li mám nárok na stravenky za únor, když jsem již nechodila do práce. Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

nárok na stravenky ze zákona nevzniká, zda je Vám zaměstnavatel poskytuje záleží na jeho rozhodnutí. Pokud však již stravenky dostáváte, měly by být vázány na odpracované dny.

Pokud chcete vědět více informací ohledně nároku na stravenky, podívejte se do naší právní poradny do sekce nárok na stravenky. → https://www.vasenaroky.cz/poradna/pracovnepravni-naroky/stitek/narok-na-stravenky

S pozdravem,