Pracovněprávní nároky: Nárok na stravenky ve výpovědní lhůtě

Nárok na stravenky

Dobrý den, prosím o radu. U zaměstnavatele jsem podala výpověď, kdy jsem nyní ve 2 měsíční výpovědní lhůtě. Do nového zaměstnání mohu nastoupit až 1. 3.2017. Má otázka zní, mám ve 2 měs. lhůtě nárok na stravenky? Říkají, že nárok nemám. Měla jsem dostat 13. plat za odměnu jako všichni ostatní zaměstnanci, jelikož jsem od září 2016 musela dělat přesčasy - 8 hod. týdně ( každý den 10 hod.)! Prý nic naschvál nedělají ale jsou to jejich pravidla. prosím o radu a pomoc, jak se případně mohu bránit. děkuji

Dobrý den,

právní nárok na stravenky bohužel nemáte. Co se týče práce přesčas, zde nárok na vyplacení máte dle výše určené ve smlouvě (minimálně 25% průměrného hodinového výdělku). Délka přesčasů je v pořádku. Pokud se domníváte, že Vás zaměstnavatel finančně poškodil, můžeme se na případ podívat blíže. Stačí zadat případ na naše webové stránky a naši právníci jej zdarma posoudí www.vasenaroky.cz/zadat-pripad