Zdraví: Nárok na uplatnění finanční ztráty při autonehodě

Odškodnění za úraz

Dobrý den,mam prosím dotaz.V roce 2015 jsem měla úraz ne vlastní vinou.Náraz vozidla do zadní části ,osoba do mne narazila svým vozidlem na přechodu ,kde já jsem měla vozidlo již zastavene před přechodem a dávala jsem přednost chodcům .Dlouhodobě jsem se léčila a byla uznána na trvalé následky na nohu.Auto bylo pojištěné a slo to z pojistky paní měla auto služební. Byla mi vyplacena částka.Bohužel noha mě stále bolí nemohu ji nijak zatežovat a jsem společensky vyloučená. Musela jsem změnit i zaměstnání na nižší úvazek což jsem tratná i finanče mám 5 let do důchodu. Obrátila jsem se na pojištovnu,zda mám nárok o uplatnění finanční ztráty.Odpověd zněla ,že nemám. Nevím,zda jim mohu věřit ,nebot poprvé mi pojištovna oznámila,že nárok nemám,yla jsem u lekařu posudkových a tam mi bylo sdělno,že jsou to trvalé následky a nárok na odškodnění mám.Prosím můžete mi sdělit ,zda mám právo žádat o ušlou mzdu. Děkuji moc.S přáním krásného dne .Udržalová.

Dobrý den, zda máte nárok na pojistné plnění od pojišťovny, záleží výhradně na pojistných podmínkách. Každopádně máte nárok žádat odškodnění pro snížení společenského uplatnění od viníka nehody v civilním řízení. S řešením případu Vám rádi pomůžeme, můžete jej zadat na stránkách Vašenároky.cz, kde Váš případ důkladně posoudíme.

S pozdravem

Vaše nároky.cz

Zpět do Zdraví