Reklamace/e-shopy: Nárok na vrácení financí při nemoci zvířete

Vrácení peněz

Dobrý den, 6.12. 2016 jsem si domů přivezla kocourka MCO a 12.1. mi zemřel, měl totální selhání orgánů a k tomu pozitivní test na kočičí nemoc FIP. Byl s PP. Vzhledem k tomu, jakou chvilinku jsem ho měla, z toho 14 dní ho léčila...a ještě na něco úplně jiného a vzhledem k tomu, jak negativně se k tomu všemu staví chovatelka, chtěla bych se zeptat, zda mám nárok na vrácení peněz. Mám pitevní zprávu od veterináře-odborníka a k tomu ještě fotky jako důkaz. Předem moc děkuji za odpověď.x

Dobrý den,

Pokud Vám byl zdravotní stav zvířete zatajen, máte samozřejmě nárok na vrácení peněz. Pokud byste s tímto měla problém, zadejte si případ do webového formuláře společnosti Vaše nároky.cz, kde podobné případy posuzují spolupracující právníci.