Reklamace/e-shopy: Nárok na vrácení peněz při koupi telefonu

Vrácení zboží

Dobry den.Zakoupila jsem k vanocum mobilni telefon v obchode(planeo).Bohuzel mamince nevyhovuje.Mam narok na vraceni penez za zbozi?Telefon byl pouze vyzkousen.

Dobrý den,

jestliže byl mobilní telefon zakoupen v kamenné prodejně, automaticky nárok na odstoupení od kupní smlouvy bez udání důvodu do 14 dnů nevzniká. Zde záleží pouze na prodejci, zda vrácení mobilního telefonu akceptuje.