Reklamace/e-shopy: Nárok na vrácení peněz při reklamaci bot

Reklamace

Dobrý den, koupili jsme synovy kterému je 18 měsíců boty a po 14 dnech se mu odlepila špice popraskaly švy a stélka vevnitř se párala celkem na obuvy byly 4 vady .Bota jsme zanesly na reklamaci s tím že nechci opravu ,ale vraceni peněz.Boty mě opravyly,ale já jsem uváděl vrácení peněz ,ale paní vedoucí mě zdělila že na to nemám nárok.Boty jsem.si nepřevzal a paní vedoucí to zaslala soudnímu znalci.mam nárok na vrácení peněz když jsem to uvedl do reklamacniho protokolu.Dekuji Krajčoviech

Dobrý den,

jestliže na botách skutečně vyskytly 4 různé vady zároveň, měla byste mít nárok na vrácení peněz. V tomto případě však může být složité dokázat, že se skutečně o 4 různé vady jednalo. V případě, že by prodejce dokázal, že bylo vad méně, má nárok boty buď opravit nebo Vám je vyměnit za nové stejné, v tomto případě nehraje roli to, že je v protokolu uveden Váš zájem na vrácení peněz.

S pozdravem vaše nároky.cz