Stát: Nárok na vrácení poplatků po úmrtí poplatníka

Vrácení poplatků

Dobrý den,mám nárok na vrácení omylem zaplacených poplatků ČT a rozhlas? Platila jsem 4 roky SIPO po zemřelém otci a zapomněla jsem zrušit poplatek za ČT a rozhlas.

Dobrý den,

je nutné odhlásit se z evidence poplatníků. Předpokládám, že k tomuto nedošlo, neboť je nutné, abyste tak učinila do 15 dnů ode dne úmrtí poplatníka. Pokud televizní přijímač je nyní ve Vašem vlastnictví, povinnost k úhradě poplatků je zde stále. Nárok na vrácení poplatku dle mé hypotézy tedy nemáte.

S pozdravem

Vaše nároky.cz

Zpět do Stát