Pracovněprávní nároky: Nárok na vyplácení renty při smlouvě na určito

Nárok na rentu

Dobrý den, děkuji za odpověď. To mám nárok na každoměsíční rentu, aby dorovnal průměrný výdělek před nemocí.I když jsem měla smlouvu na dobu určitou a smlouvu mi rok prodlužovali po 2 měsících? Děkuji mnohokrát. Hezký den, S pozdravem Lorenzini

Dobrý den,

nárok na vyplácení renty máte do doby, kdy měl Váš pracovní poměr na dobu určitou skončit. Po této době byste nárok na rentu měla pouze v případě, že by se dalo dle okolností předpokládat, že byste byla u zaměstnavatele i nadále zaměstnána pokud byste pracovní úraz neutrpěla.