Ostatní: Nárok servisu na doplacení částky, kterou chybně snížila

Vrácení peněz

Dobrý den. Dal jsem si do servisu auto, celkem 4 položky za 11.500, 7.000, 3.000 a 2000. Dohromady 23.500. V kolonce celkem k úhradě je pouze 18.500 a to jsem taky zaplatil. Já sem si toho všiml až doma, servis se zatím neozval. Ale jasně se spletli o 5.000. Má servis nárok na doplacení částky? Za jakých podmínek? Děkuji.

Dobrý den,

v tomto případě záleží na Vaší dohodě se servisem, které práce má provést a jaké bude jejich cena. Pokud byly provedeny v souladu s dohodou, má nárok na jejich úhradu. Pokud tedy pouze došlo k chybnému uvedení výsledné částky, má servis nárok na úhradu provedených prací v plné výši.

S pozdravem, Vaše nároky.cz

Zpět do Ostatní