Reklamace dovolené: Naúčtování storna poplatků za rušení zájezdu

Reklamace dovolené Storno zájezdu

Dobrý den, byl mi naúčtován poplatek 8999,- za rušení zájezdu ve vyši 52000,-. Zájezd jsem zrušila 103 dní před odjezdem. Znění Všeobecných podmínek CK je následující: více než 45 dní před odjezdem - skutečně vzniklé náklady, nejméně však 1000 Kč. Děkuji za odpověd, Věra Fejtkova

Dobrý den,

v tomto případě doporučujeme po cestovní kanceláři požadovat prokázání skutečně vzniklých nákladů. Tedy, aby Vám byli schopni doložit, že jim skutečně za Vaše storno vznikla škoda ve výši 8999 Kč (například doložení dokladu za již zaplacenou letenku apod.) Pokud nebudou schopni tyto náklady prokázat, můžete zadat případ na našem webu zde https://www.vasenaroky.cz/zadat-pripad

S pozdravem Vaše nároky.cz